Menu

qieliharnia

Kiedy zaczynamy wyobrażać sobie inne światy, w końcu bierzemy się do zmieniania tego.

Szczepionki i teorie spiskowe.

qielih

Dla wyznawcy teorii spiskowych kluczowym elementem spisku jest plan stworzony przez wielkich tego świata, powiedzmy przez grupę trzymającą władzę. Grupa ta swoją siedzibę ma gdzieś w USA, kontroluje FED i w ogóle cały świat. Do tego są to Żydzi. Oczywiście.

Nie ma tu miejsca na pomyłki, przypadki. Jeżeli jakiś rząd popełnił błąd, to ten błąd nie jest wynikiem słabości tegoż ale jest to część większego planu, którego my tutaj maluczcy nie jesteśmy w stanie pojąć.

Teorie spiskowe dorobiły się nawet swojej pozycji w znienawidzonej przez ich wyznawców Wikipedii. Są tam nawet tytuły filmów, które to bez problemu znajdziecie w internecie. Uwaga! Ściągnijcie je bo zaraz usuną! :D

Na co dzień teorie spiskowe nie stanowią problemu samego w sobie. Tak się mi wydawało do niedawna.

Dzisiaj okazuje się, że te teorie są jak wirus, który to zaraża coraz większe rzesze społeczności. To niezależnie (moje obserwacje) od wykształcenia. Wykształcenie jedynie potęguje gorliwość i jakość uzasadniania różnych bzdur w tym ostatnio tych wielce modnych, bo dotyczących szczepień.

„- Ta febra? Radio i TV? To nagonka koncernów farmaceutycznych, żeby się szczepić , co za tym realizować ich plan!”

Nie mam zamiaru tutaj stać się obrońcą i lobbystą koncernów farmaceutycznych.

Jednak nie sposób nie odnieść wrażenia, nie skorzystać z okazji i nie ogłosić sprzeciwu wobec jednej z postaw.

Szczepionki.

Nie jestem lekarzem ale pewne opisy mód, przyczyn na ich niestosowanie dotarły również do mnie (tak jak chyba do każdego) co wręcz doprowadza do pasji, niemożliwości zrozumienia.

Wszystko wskazuje, że w świecie spisków ja, moja rodzina, moje dziecko, dzieci znajomych miały szczęście. To nie byle jakie. Tak się składa, że część dzieci z mojego otoczenia w tym moje zostały zaszczepione między innymi na rota wirusy. Te dzieci jeszcze nie wylądowały w szpitalu w celu ratowania ich życia przed odwodnieniem. Do tego nie zachorowały w wyniku zastosowania ich na nieuleczalne ciężkie choroby.

Dzieci, których to rodzice nie zaszczepili na „rota”, dwoje z nich, już tą przygodę szpitalną zaliczyło.

Jedną z głównych przyczyn, o których wspominają przeciwnicy ich stosowania (szczepionek) to taka, że szczepionki na nic nie działają a jedynie mogą doprowadzić do poważnych chorób. Właśnie dlatego, że koncerny sobie tak zaplanowały gdyż ciężka choroba, pacjent, który w wyniku szczepienia na nią zachorował to gwarantowany zysk dla tego, który sobie wymyślił taki biznesplan.

Nie jestem ekspertem. Lecz jakby takowy działał to mam wrażenie, że tych, których dotknęłoby takie nieszczęście, byłoby znacznie więcej.

Na to, przeciwnicy szczepionek odpowiadają: „Tak, owszem ale ma to działać z opóźnieniem, żeby nie wszyscy na raz”.

Nie rozumiem tej logiki, argumentacji. Czyżbyśmy naprawdę już osiągnęli taki poziom rozwoju by móc w czasie rozłożyć, zaprogramować szczepionką organizm na choroby?

Z pewnością do tego zamieszania przyczyniły się jakieś pseudo badania, jakiegoś znanego lekarza i ich publikacja.

Ludzie! Rozejrzyjcie się wokół! Czy naprawdę tyle jest przypadków kalectwa? Tyle znacie dzieci kalekich od szczepień?!

Inną argumentacją jest to, że: „Chcą nas wszystkich zabić”. Zabić szczepionkami.

Jednocześnie miłośnicy teorii spiskowych piszą o zwiększających się zyskach koncernów. Mogę się założyć, że wielkość tych zysków jest zależna od ilości konsumentów. Czyli po co by miały zabijać ludzi? Z rozmysłem, świadomie…

To nie wszystko. Są też tacy, którzy uważają, że w szczepionkach są chipy i nimi jesteśmy znakowani jak bydło.

Teorie spiskowe moim zdaniem działają jak wirus. W tym przypadku nie tylko wirus ten powoduje osłabienie zaufania do państwa. Do naszych zachodnich struktur.

Na przykład kompletny brak kontroli nad szemranymi operacjami finansowymi w USA spowodował problemy wielu rodzin. Unikające reform rządy, które zadłużyły swoje kraje teraz muszą walczyć z postępującą biedą w ich krajach.

Znamiennym jest tu przykład Grecji, której to rządzący oszukiwali świat, swoich obywateli i doprowadzili swój kraj do katastrofy, za którą to teraz wyznawcy teorii spiskowych obarczają tych, którzy na nich najwięcej łożą czyli Niemcy.

Część mojej rodziny, która mieszka w Niemczech, która musi korzystać z systemu socjalnego taka argumentacja, że to ich rząd doprowadził Grecję do upadku, doprowadza najmniej do wielkiego nie zrozumienia.

Rozumiem, że mogą istnieć grupy interesów, które nie kierują się dobrem ludzkości.Tak z pewnością jest. Dobrych przykładów znalazłoby się tutaj wiele.

Lecz czy naprawdę te koncerny działają zgodnie z ściśle określonym globalnym planem? Zabicia nas wszystkich?

----------------------

W związku z nachalnością wyznawców spisków jakiś czas temu pozwoliłem sobie stworzyć własną teorię spiskową. Teraz ją opublikuję, nie jestem w tej publikacji pierwszy. W komentarzu pod drugim w ciągu kilku dni, wpisem na temat szczepionek Pana Profesora Andrzeja Jaczewskiego uczynił to komentujący pod Nickiem aron2004.

Oto teoria spiskowa:

Rosyjskie pieniądze dla Frontu Narodowego Francji, słowa na temat Putina Janusza Korwina Mikkego , jego miłość do prezydenta Rosji, polscy narodowcy i ich hasła dotyczące wielkiej rasy słowiańskiej do tego bzdury na temat świata i geopolityki jakie oni wypowiadają, narodowo katolicka część (może większość?) kościoła katolickiego w Polsce jego stosunek do homoseksualistów tożsamy z prawem wprowadzonym przez reżim rosyjski, uprawniają do stwierdzenia, że europejska, polska skrajna prawica, część kościoła to forpoczta rosyjskiej propagandy, zielonych ludzików.

Te teorie o żydowskim spisku też szczepionkowym to właśnie działanie Rosjan w celu destabilizacji UE, USA, próba rozsadzenia tych państw od środka poprzez masowe zniszczenie zaufania do władz poprzez lokalne społeczeństwa.

Chore zarażające siebie nawzajem upadające społeczeństwo zachodniej Europy, słaba UE i USA to spełnienie marzeń dla takiej wielkomocarstwowej Rosji.

To nie jest pierwszy raz kiedy to ze wschodu pojawiły się działania, zamierzone bądź nie, które miałyby wykorzystać błędy zachodu, błędy jakie by popełnili kapitaliści w celu odniesienia korzyści z rewolucji przeprowadzanych przez ludy uciśnione za powstającą żelazną kurtyną. Po roku 1945 obawiano się w Europie takowych z tej przyczyny powstał między innymi Plan Marshalla.

Obserwując działania władz USA, też Europejskich ich nieudolność, doprowadzanie do wielu kryzysowych wydarzeń, działalność koncernów nie przestrzegających praw człowieka w wielu częściach świata, można odnieść wrażenie, że słowa Włodzimierza Lenina nie uległy przedawnieniu a Putin o nich pamięta:

„Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy.”© qieliharnia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci